Wtorek 22.05.2018

Galeria zdjęć

Powitaj nas szkoło i bądź drugim domem, przyjaznym, bezpiecznym i miłym. tu chcemy się uczyć, tu chcemy się bawić, nabierać mądrości i siły.

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Aktualności

• Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na ostatnie w tym roku szkolnym konsultacje, które odbędą się 28.05.2018r (poniedziałek) w godz. 16.00-17.00.

• 11 maja 2018 r w Wólce Rokickiej już po raz trzeci odbył się Gminny Konkurs Pieśni i Piosenek Ludowych. Naszą szkołę reprezentowały Hania Wierzchoń z kl IV i Martyna Kisiel z kl I. Jury po burzliwych obradach oceniło występ Hani Wierzchoń na III miejsce. Gratulujemy Hani i życzymy kolejnych sukcesów.

• W dniu 06.05.2018r. odbyły się biegi o ,, BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ WISŁY"' w Puławach.

Nasze uczennice: Monika Kisiel, Magdalena Kisiel oraz Aleksandra Sobstyn wzięły udział w tych biegach, które wchodzą w skład Grand Prix biegów Polski Środkowo- Wschodniej.  Dziewczyny rywalizowały na dystansie 1000 m Monika wywalczyła III miejsce oraz nagrodę w postaci sportowej torby eraz z koszulką z logo biegów. Aleksandra Sobstyn zajęła V miejsce, wyprzedzając w stawce biegu Magdalenę Kisiel która wbiegła na linię mety za nią i zdobyła VI miejsce. Dziewczęta otrzymały medale oraz koszulki. Gratulacje!

• 8 maja odbyło się w naszej szkole spotkanie psychologów PPP w Lubartowie pani Patrycji Czerwonka i Małgorzaty Białek z uczniami klas IV-VII. Tematem warsztatów było „Bezpieczeństwo w sieci”. Zajęcia były bardzo ciekawe co wzbudzało większe zainteresowanie słuchaczy.

• We wtorek 8 maja 2018 roku biblioteka w Trzcińcu zamieniła się w kolorowy świat opowieści teatralnej. Nasi uczniowie ze szkoły klas I - III otrzymali zaproszenie na spektakl pt. ,, Na tropie afery , gdzie podziały się litery" Pewnego dnia okazuje się , że z książek znajdujących się w bibliotece  zniknęły wszystkie litery. Pani bibliotekarka podejrzewa , że ktoś te litery ukradł i prosi o pomoc detektywa. Spektakl zakończył się obietnicą wypożyczania i czytania książek z biblioteki. Barwne i dowcipne przedstawienie wzbudziło wiele radośći.