Szkoła Podstawowa w Annoborze

 

Nawigacja

BIP

Sobota 18.08.2018
liczba odwiedzin: 766033

Galeria zdjęć

Powitaj nas szkoło i bądź drugim domem, przyjaznym, bezpiecznym i miłym. tu chcemy się uczyć, tu chcemy się bawić, nabierać mądrości i siły.

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

 

 

Aktualności

 • BIP
  16.07.2018

  Zapytanie ofertowe nr 1/2018 na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica”. - zapraszamy na BIP

   

   

  Informujemy, iż od dnia 15.07.2018 r. aktualne informacje dotyczące zamówień publicznych i zapytań ofertowych w związku z realizowanymi projektami unijnymi będą publikowane tylko na bieżącej stronie BIP /text/?text=text/text19&subpage=0

 • WYNIKI NAUCZANIA NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZK. 2017/2018

  22 czerwca  w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Pani Dyrektor powitała zebranych uczniów i rodziców. Swoją obecnością zaszczycił nas również Radny wsi i kolonii Annobór,  Pan Jerzy Piekarczyk, który podarował zestaw cennych książek do biblioteki szkolnej. Po zabawnej scence o tematyce wakacyjnej przedstawionej przez uczniów klas VI-VII Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe najlepszym uczniom w tym roku szkolnym. Wśród wyróżnionych z klas IV-VII znaleźli się:

 • EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

  20 czerwca klasa IV wraz z wychowawczynią wyruszyła do Szkoły Podstawowej w Łucce. Na placu szkolnym  w obecności policjantów z Komendy Wojewódzkiej w Lublinie uczniowie zdawali praktyczny egzamin na kartę rowerową. Wszyscy uczniowie świetnie poradzili sobie z pokonaniem toru egzaminacyjnego i zdali egzamin. Gratulujemy i życzymy bezpiecznej drogi.

 • FESTYN RODZINNY

  12 czerwca odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny. Chociaż pogoda sprawiła nam figla, to i tak zabawa się udała. Na scenie prezentowały się kolejno grupy wokalne, taneczne i teatralne. Można było poczęstować się kiełbaską z ogniska i wziąć udział w rodzinnych zmaganiach sportowych. Najmłodsi świetnie bawili się na dmuchanym zamku, który ufundował Radny naszej wsi Pan Jerzy Piekarczyk. Na koniec wszyscy uczestnicy zabaw otrzymali owocowe nagrody i słodycze. Serdeczne podziękowania składamy sponsorom festynu: Radnemu wsi i kolonii Annobór, panu Jerzemu Piekarczykowi, marketowi Kaufland, firmie Goodyear.

 • III GMINNY PRZEGLĄD TANECZNY W NOWODWORZE

  W dniu 08.06.2018r. odbył się III Gminny Przegląd Zespołów Tanecznych w Nowodworze. Nasza szkoła jest współorganizatorem tego przeglądu. W tym roku do konkursu przystąpiły 4 zespoły w kategorii klas IV-VII i 2 zespoły w kategorii klas I-III.

  Nasze uczennice z zespołu FUEGO okazały się bezkonkurencyjne i zajęły I miejsce oraz Puchar .W jury zasiedli: p. Adrian Krać, p. Sylwia Wójcik oraz p. Waldemar Fiuta.

  Uczestnicy otrzymali w nagrodę skakanki, żeby pięknie wyrzeźbić swoje nogi a muzyka taneczna rozruszała nawet tych najbardziej opornych.