Szkoła Podstawowa w Annoborze

 

Nawigacja

Wolne dni

 • BIP
  16.07.2018

  Zapytanie ofertowe nr 1/2018 na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica”. - zapraszamy na BIP

   

   

  Informujemy, iż od dnia 15.07.2018 r. aktualne informacje dotyczące zamówień publicznych i zapytań ofertowych w związku z realizowanymi projektami unijnymi będą publikowane tylko na bieżącej stronie BIP /text/?text=text/text19&subpage=0

   

 • WYNIKI NAUCZANIA NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZK. 2017/2018

  WYNIKI NAUCZANIA NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZK. 2017/2018

  22 czerwca  w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Pani Dyrektor powitała zebranych uczniów i rodziców. Swoją obecnością zaszczycił nas również Radny wsi i kolonii Annobór,  Pan Jerzy Piekarczyk, który podarował zestaw cennych książek do biblioteki szkolnej. Po zabawnej scence o tematyce wakacyjnej przedstawionej przez uczniów klas VI-VII Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe najlepszym uczniom w tym roku szkolnym. Wśród wyróżnionych z klas IV-VII znaleźli się:

  Piotr Wojtyła  z klasy V– średnia ocen 5,26

  Wiktoria Cieniuch z klasy VI – średnia ocen 5,18

  Martyna Majewska z klasy V – średnia ocen 5,09

  Maja Gziut z klasy IV- średnia ocen 5,0

  Wiktoria Mucha z klasy IV – średnia ocen 5,0

  Hanna Wierzchoń  z klasy IV – średnia ocen 4,9

  Damian Ochmański z klasy V – średnia ocen 4,9

  Dawid Cybul z klasy V – średnia ocen 4,81

  Kacper Bordzoł i Wiktoria Cieniuch – 100% frekwencja

  Monika Kisiel, Magdalena Kisiel, Aleksandra Sobstyn z klasy VII – wysokie osiągnięcia sportowe.

  Niestety w związku z awarią aparatu fotograficznego nie dysponujemy zdjęciami z tej uroczystości. Jeżeli rodzice zechcą podzielić się swoimi zdjęciami będziemy niezmiernie wdzięczni. Zdjęcia prosimy wysyłać na adres spannobor@wp.pl z dopiskiem ZDJĘCIA

  Wszystkim uczniom gratulujemy ukończenia kolejnych klas i życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenie we wrześniu.

 • EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

  EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

  20 czerwca klasa IV wraz z wychowawczynią wyruszyła do Szkoły Podstawowej w Łucce. Na placu szkolnym  w obecności policjantów z Komendy Wojewódzkiej w Lublinie uczniowie zdawali praktyczny egzamin na kartę rowerową. Wszyscy uczniowie świetnie poradzili sobie z pokonaniem toru egzaminacyjnego i zdali egzamin. Gratulujemy i życzymy bezpiecznej drogi.

 • FESTYN RODZINNY

  FESTYN RODZINNY

  12 czerwca odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny. Chociaż pogoda sprawiła nam figla, to i tak zabawa się udała. Na scenie prezentowały się kolejno grupy wokalne, taneczne i teatralne. Można było poczęstować się kiełbaską z ogniska i wziąć udział w rodzinnych zmaganiach sportowych. Najmłodsi świetnie bawili się na dmuchanym zamku, który ufundował Radny naszej wsi Pan Jerzy Piekarczyk. Na koniec wszyscy uczestnicy zabaw otrzymali owocowe nagrody i słodycze. Serdeczne podziękowania składamy sponsorom festynu: Radnemu wsi i kolonii Annobór, panu Jerzemu Piekarczykowi, marketowi Kaufland, firmie Goodyear.

 • III GMINNY PRZEGLĄD TANECZNY W NOWODWORZE

  III GMINNY PRZEGLĄD TANECZNY W NOWODWORZE

  W dniu 08.06.2018r. odbył się III Gminny Przegląd Zespołów Tanecznych w Nowodworze. Nasza szkoła jest współorganizatorem tego przeglądu. W tym roku do konkursu przystąpiły 4 zespoły w kategorii klas IV-VII i 2 zespoły w kategorii klas I-III.

  Nasze uczennice z zespołu FUEGO okazały się bezkonkurencyjne i zajęły I miejsce oraz Puchar .W jury zasiedli: p. Adrian Krać, p. Sylwia Wójcik oraz p. Waldemar Fiuta.

  Uczestnicy otrzymali w nagrodę skakanki, żeby pięknie wyrzeźbić swoje nogi a muzyka taneczna rozruszała nawet tych najbardziej opornych.

 • XXVII KONFRONTACJE TANECZNE O PUCHAR BURMISTRZA LUBARTOWA

  XXVII KONFRONTACJE TANECZNE O PUCHAR BURMISTRZA LUBARTOWA

  W dniu 02.06.2018r. nasz szkolny zespół taneczny FUEGO wziął kolejny raz udział w Konfrontacjach Tanecznych. Był to istny festiwal tańca. 23 zespoły walczyły o Puchar Burmistrza Lubartowa. Dziewczęta z naszej szkoły zaprezentowały się bardzo ładnie w dwóch układach tanecznych i oprócz pamiątkowego pucharu wyniosły wiele pozytywnych wrażeń i inspiracji w dziedzinie tańca. Wiele plusów niesie ze sobą taniec, ponieważ niweluje stres, daje dużo radości ,jednoczy grupę, uczy współpracy, a więc nie liczy się tylko zwycięstwo, gdyż na szali kładziemy nasze zdrowie , sylwetkę i dobry nastrój. Brawo dla was dziewczyny!

 • MONIKA KISIEL ZNÓW NAJLEPSZA W BIEGU SOLIDARNOŚCI

  MONIKA KISIEL ZNÓW NAJLEPSZA W BIEGU SOLIDARNOŚCI

  W dniu 02.06.2018r. odbył się Międzynarodowy Bieg Solidarności w Lublinie. Jak co roku frekwencja ze względu na dużą popularność i renomę tego biegu była ogromna.

  Mamy satysfakcję, że trzy nasze uczennice uplasowały się na czołowych miejscach.

  W pięknym stylu wygrała ten bieg drugi raz z rzędu MONIKA KISIEL w kategorii klas VI-VII. Za I miejsce otrzymała wspaniałe nagrody. O tym, że ciężka praca się opłaca, przekonała się Ola Sobstyn. Ta zawodniczka poczyniła ogromne postępy i w tym roku Bieg Solidarności ukończyła na III miejscu, również zdobyła cenne nagrody. W trochę słabszej formie była Magda Kisiel, ale to zawodniczka z krwi i kości, więc na pewno nie odpuści i weźmie się solidnie do pracy, aby jej gwiazda była najjaśniejsza. Magda była w tym biegu na VIII miejscu. Dla naszych lekkoatletek wielkie brawa!

 • OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE W CHODLU

  OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE W CHODLU

  W dniu 27.05.2018r odbyły się Biegi Przełajowe w Chodlu. W tych biegach nasza uczennica Aleksandra Sobstyn na dystansie 1000m wywalczyła II miejsce. Bardzo się cieszymy, gdyż dzięki swojej determinacji i uzyskaniu tak wysokiego miejsca Ola otrzyma stypendium sportowe.

 • W POLESKIM PARKU NARODOWYM

  W POLESKIM PARKU NARODOWYM

  25 maja uczniowie klas I-VII mieli okazję podziwiać piękno krajobrazu Poleskiego Parku Narodowego. Wycieczkę rozpoczeli od zwiedzania Ośrodka Ochrony Żółwia Błotnego, którego celem są działania zmierzające do poprawy stanu populacji tego gatunku. Następnie udali się na zajęcia terenowe pt. "Bobrowe mieszkanie", podczas których leśniczy ciekawie opowiadał o bobrach. Kolejnym punktem wycieczki była 3,5 km ścieżka edukacyjna "Dąb Dominik" wiodąca przez różne typy lasów (grąd wysoki i niski, ols kępowo-dolinkowy, bór bagienny) do będącego w ostatniej fazie zarastania dystroficznego jeziora Moszne. Uczniowie mieli okazję zobaczyć tam rzadkie i interesujące rośliny borealne np. wierzbę lapońską i borówkolistną, brzozę niską, rosiczkę okrągłolistną oraz modrzewnicę zwyczajną i bagno zwyczajne. Po tych malowniczych widokach udaliśmy się do Ośrodka Dydaktyczno-Muzealnego podziwiać ekspozycje geograficzne,  akwarystyczne, historyczne, etnograficzne i przyrodnicze. Na zakończenie odbyło się integracyjne ognisko z kiełbaskami a następnie film omawiający walory przyrodnicze Parku prezentując je poprzez pryzmat kolejnych czterech pór roku. Pogoda dopisała, wszyscy wróciliśmy zadowoleni.

 • Międzyszkolny Konkurs "Mistrzowie Informatyki"

  28.05.2018

  Międzyszkolny Konkurs "Mistrzowie Informatyki" - Obrazek 1

  100 pytań z informatyki na 100-lecie odzyskania niepodległości

  Celem tego konkursu jest:
  •    upamiętnienie jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę;
  •    pogłębienie wiedzy i kształtowanie zainteresowań informatyką;
  •    rozwijanie umiejętności wyszukiwania i korzystania z informacji zawartych w różnych źródłach;
  •    zwrócenie uwagi młodzieży na konieczność zachowania pamięci o przeszłości;
  •    umiejętne korzystanie z technologii informacyjno-komunikacyjnej w celu pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności;
   W konkursie mogą brać udział wszyscy zainteresowani uczniowie, którzy zalogują się na platformie Moodle i wykonają test zawierający 100 pytań z zakresu informatyki.
   Test na platformie można wykonać tylko 2 razy. Prawidłowe rozwiązania widoczne będą po zakończeniu testu.
   Uczeń, który zdobędzie najwyższą ilość punktów ze wszystkich szkół zostanie nagrodzony upominkiem oraz będzie premiowany oceną celującą z informatyki.
   Uczeń, który zdobędzie najwyższą ilość punktów w danej szkole zostanie premiowany oceną celującą z informatyki.
   Dodatkowo wszystkie osoby, które zdobędą najwyższą liczbę punktów z quizu zostaną nagrodzeni nagrodą pamiątkową.

      Organizatorem Konkursu jest nauczyciel informatyki Adam Peterwas.
   

   

  Informatyk
 • MALWINA POWROŹNIK I WIKTORIA CIENIUCH LAUREATKAMI KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO

  MALWINA POWROŹNIK I WIKTORIA CIENIUCH LAUREATKAMI KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO

  Malwina Powroźnik, uczennica klasy V i Wiktoria Cieniuch, uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Annoborze znalazły się w gronie zwycięzców IV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego i III Międzynarodowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Lubelszczyzna w legendach” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie. Tematem konkursu było samodzielne stworzenie legendy związanej z udziałem lublinian w odzyskaniu niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Za swoją pracę konkursową Malwina Powroźnik otrzymała II miejsce, Wiktoria Cieniuch -  wyróżnienie. Cenne nagrody zostały przywiezione i wręczone w naszej szkole przez organizatorki konkursu m.in. Wicedyrektor szkoły panią Barbarę Wojtaś.  Uczennice przygotowała pani Sylwia Cieniuch. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, pana Sławomira Sosnowskiego, Wojewody Lubelskiego, pana Przemysława Czarnka, Prezydenta Miasta Lublin, pana Krzysztofa Żuka oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty, pani Teresy Misiuk.

  Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • KONSULTACJE

  KONSULTACJE

  Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na ostatnie w tym roku szkolnym konsultacje, które odbędą się 28.05.2018r (poniedziałek) w godz. 16.00-17.00.

 • KOCHAM RĘCZNĄ NA ORLIKU

  KOCHAM RĘCZNĄ NA ORLIKU

  Nasi uczniowie wzięli udział w projekcie KOCHAM RĘCZNĄ NA ORLIKU. Projekt ten jest przedsięwzięciem ogólnopolskim realizowanym przez Fundację ORŁY SPORTU przy wsparciu POLSKIEGO GÓRNICTWA NAFTOWEGO I GAZOWNICTWA I MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI finansowanym ze środków Funduszu Rozwoju i Kultury Fizycznej w ramach wspierania projektów upowszechniania sportu dzieci i młodzieży z Programu SPORT WSZYSTKICH DZIECI. Priorytetem była popularyzacja aktywności fizycznej w formie zabawowej. Dzieciaki miały wielką frajdę bawiąc się uproszczoną formą piłki ręcznej i wielką radość sprawiało im oddanie celnego rzutu na bramkę. Poza tym można było porywalizować z uczniami z innych szkół i przybić przyjacielską piątkę.

 • III MIEJSCE HANI WIERZCHOŃ NA III GMINNYM KONKURSIE PIOSENKI LUDOWEJ

  III MIEJSCE HANI WIERZCHOŃ NA III GMINNYM KONKURSIE PIOSENKI LUDOWEJ

  11 maja 2018 r w Wólce Rokickiej już po raz trzeci odbył się Gminny Konkurs Pieśni i Piosenek Ludowych. Naszą szkołę reprezentowały Hania Wierzchoń z kl IV i Martyna Kisiel z kl I. Jury po burzliwych obradach oceniło występ Hani Wierzchoń na III miejsce. Gratulujemy Hani i życzymy kolejnych sukcesów.

 • MONIKA KISIEL ZAJĘŁA III MIEJSCE W BIEGU O BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ WISŁY W PUŁAWACH

  MONIKA KISIEL ZAJĘŁA III MIEJSCE  W BIEGU O BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ WISŁY W PUŁAWACH

  W dniu 06.05.2018r. odbyły się biegi o ,, BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ WISŁY"' w Puławach.

  Nasze uczennice: Monika Kisiel, Magdalena Kisiel oraz Aleksandra Sobstyn wzięły udział w tych biegach, które wchodzą w skład Grand Prix biegów Polski Środkowo- Wschodniej.  Dziewczyny rywalizowały na dystansie 1000 m Monika wywalczyła III miejsce oraz nagrodę w postaci sportowej torby eraz z koszulką z logo biegów. Aleksandra Sobstyn zajęła V miejsce, wyprzedzając w stawce biegu Magdalenę Kisiel która wbiegła na linię mety za nią i zdobyła VI miejsce. Dziewczęta otrzymały medale oraz koszulki. Gratulacje!

 • „BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE”

  „BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE”

  8 maja odbyło się w naszej szkole spotkanie psychologów PPP w Lubartowie pani Patrycji Czerwonka i Małgorzaty Białek z uczniami klas IV-VII. Tematem warsztatów było „Bezpieczeństwo w sieci”. Zajęcia były bardzo ciekawe co wzbudzało większe zainteresowanie słuchaczy.

 • SPOTKANIE Z KSIĄŻKAMI W BIBLIOTECE W TRZCIŃCU

   SPOTKANIE Z KSIĄŻKAMI W BIBLIOTECE W TRZCIŃCU

  We wtorek 8 maja 2018 roku biblioteka w Trzcińcu zamieniła się w kolorowy świat opowieści teatralnej. Nasi uczniowie ze szkoły klas I - III otrzymali zaproszenie na spektakl pt. ,, Na tropie afery , gdzie podziały się litery" Pewnego dnia okazuje się , że z książek znajdujących się w bibliotece  zniknęły wszystkie litery. Pani bibliotekarka podejrzewa , że ktoś te litery ukradł i prosi o pomoc detektywa. Spektakl zakończył się obietnicą wypożyczania i czytania książek z biblioteki. Barwne i dowcipne przedstawienie wzbudziło wiele radośći.

 • II MIEJSCE Moniki Kisiel w Zamościu

  W dniu 02.05.2018r. odbył się V Ogólnopolski Bieg wokół Twierdzy w Zamościu. Nasze uczennice: Monika Kisiel, Magda Kisiel i Ola Sobstyn wzięły udział w trudnej rywalizacji. Wielką radość sprawiło nam zajęcie II miejsca przez Monikę Kisiel, która do końca walczyła z reprezentantką z Lublina i niewiele brakowało jej żeby wygrać. Magda Kisiel zajęła w swojej kategorii wiekowej V miejsce, a Ola Sobstyn wbiegła tuż za nią i uplasowała się na VI pozycji. Warunki biegowe były dosyć trudne ze względu na dość mocno prażące słońce. Gratulujemy naszym zawodniczkom za piękną sportową walkę.

  Warto również wspomnieć ,że data 02 05. to DZIEŃ FLAGI RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ i podczas imprezy biegowej w uroczym Zamościu obchodzono z "pompą" to święto. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak prestiżowej uroczystości.

 • WOLNE DNI

  Uprzejmie informujemy, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego2017/2018 30.04.2018,  4.05.2018, 2.05.2018 –są  dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  ZEBRANIE Z RODZICAMI

  Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie, które odbędzie się w dniu 26.04.2018 r (czwartek) o godzinie 16.00

strona: