Szkoła Podstawowa w Annoborze

 

Nawigacja

Wolne dni

KONKURSY SPORTOWE

SUKCESY

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

II Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny Poświęcony Historii i Topografii Miasta Lublin ,, Historyczne miejsca, historyczne postacie – 100 lat Niepodległej w Lublinie”

I miejsce – Malwina Powroźnik kl. V

I miejsce – Wiktoria Cieniuch kl. VI

 

III Międzyszkolny Konkurs Ortograficzno - Językowy „Ortografia-Lubię to!”

wyróżnienia  – Martyna Majewska kl. V

                  Mateusz Kucharzyk kl. VI

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Zimowy przyjaciel zwierząt”

nagroda specjalna Sklepu Papierniczego Art. Creative

w Zamościu - Wiktoria Cieniuch kl. VI

 

Gminny Konkurs Matematyczny pt. „Potyczki matematyczne”

II miejsce – Mateusz Bordzoł i Mateusz Kucharzyk

 

XIV Gminny Konkurs pt. „Szkolne kolędowanie”

I miejsce – Hanna Wierzchoń kl. IV

 

IV Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny Poświęcony Bibliotekom Szkolnym pt. „Moja przygoda w szkolnej bibliotece ze znanym lublinianinem”

I miejsce kat. literacka – Wiktoria Cieniuch kl. VI

 II miejsce kat. plastyczna – Aleksandra Sobstyn kl. VII

 

VI Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej w Brzezinach

II miejsce – Hanna Wierzchoń kl. IV

wyróżnienie: Martyna Kisiel kl. I

wyróżnienie: Wiktoria Cieniuch kl. VI

 

IV Wojewódzki Konkurs Historyczny „W hołdzie bohaterom”

II miejsce – Malwina Powroźnik kl. V

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Jestem widoczny”

I miejsce – Jakub Powroźnik

 

XVII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II - Nasz Papież”

Natalia Małyska kl. IV

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

II Gminny Konkurs dla Szkół PodstawowychWiedza O Wielkiej Brytanii

II miejsce - Martyna Majewska kl. IV

 

Gminny Finał Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny

III miejsce - Piotr Wojtyła kl. IV

                              Wiktoria Cieniuch kl. V

                      Adrian Cybul kl. VI

 

I Edycja Gminnego Konkursu Czytelniczego „Mistrz Pięknego Czytania”

I miejsce kategoria klas IV - Martyna Majewska

 

VII Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej „Lets sing”

I miejsce – Hanna Wierzchoń kl. III

wyróżnienie  – Wiktoria Cieniuch kl. V

 

II Międzyszkolny Konkurs Ortograficzno - Językowy Ortografia-Lubię to!

wyróżnienia  – Wiktoria Cieniuch kl. V

                                 Mateusz Kucharzyk kl. V

 

XIV Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny „Pokażę Ci gdzie mieszkam”

III miejsce - Paweł Grudzień

Nagroda Dyrektora PMDK – Hanna Błaszczak

 

Gminny Konkurs Plastyczno-Literacki „Św. Janie Pawle – czynię dobro”

I miejsce kat. plastyczna– Daria Ochmańska Odział Przedszkolny

wyróżnienie kat. literacka – Wiktoria Cieniuch kl. V

 

V Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej w Brzezinach

I miejsce – Hanna Wierzchoń kl. III

 

III Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastycznym Poświęcony Bibliotekom Szkolnym pt. „Moja przygoda w szkolnej bibliotece z Henrykiem Sienkiewiczem”

I miejsce - Wiktoria Cieniuch kl. V

II miejsce – Aleksandra Sobstyn kl. VI

III miejsce – Maja Gziut i Wiktoria Mucha kl. III

 

V edycja Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego

pt.”Wyślij życzenia na Święta Bożego Narodzenia”

III miejsce - Wiktoria Cieniuch kl. V

wyróżnienie – Piotr Wojtyła kl. IV

 

XVIII Powiatowego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Opowieści Wigilijne”

II miejsce – Zuzanna Pomorska Odział Przedszkolny

 

Wojewódzki Konkursu Plastyczny „ Zimowy przyjaciel zwierząt”

nagroda - Wiktoria Cieniuch kl. V

 

II Gminny Przegląd Piosenki Ludowej

I miejsce - Hanna Wierzchoń kl. III

 

III Ogólnopolski Konkursi Literacki pt. „Lubelszczyzna w legendach”

II miejsce - Wiktoria Cieniuch kl. V

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

II Międzyszkolny Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny  "Moja przygoda w szkolnej bibliotece"

I miejsce w kategorii literackiej - wiersz  - Wiktoria Cieniuch, kl. IV

 

XVII Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki  "Opowieści wigilijne

wyróżnienie literackie – Wiktoria Cieniuch, kl. IV

nagroda w kat. plastycznej – Wiktoria Lisek, kl. 0

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegamy pożarom”

laureat etapu powiatowego i wojewódzkiego - Mateusz Kucharzyk, kl. IV

 

I Gminny przegląd pieśni i piosenki ludowej  "Na Ludową Nutę"

I miejsce - Hanna Wierzchoń, kl. II

 

Powiatowy Konkurs  Literacki  „Z Sienkiewiczem na Ty”

I Miejsce - Wiktoria Cieniuch, kl. IV

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Bohaterowie książek Henryka Sienkiewicza”

I Miejsce - Martyna Sawczuk kl.IV